23 Şubat 2013 Cumartesi

BESLEDİĞİMİZ MASUM CANLARDAN NE İSTEDİNİZ İNSAN MÜSVETTELERİ!

ÇEKİRGE BİR SIÇRAR, İKİ SIÇRAR...
YAVRULARI OLAN BİR ANNEYİ ZEHİRLEYEN ELLERİN KIRILSIN, KAN TÜKÜRE, TÜKÜRE GEBER!

 NE İSTEDİNİZ AŞAĞILIK HERİFLER BU CANLARDAN !

EMNİYETTE ÇALIŞAN YAŞAR BEY İLE YİNE ONUN ADAŞI YAŞAR BEY VE HATİCE HANIM TARAFINDAN BÜYÜTÜLDÜ. BESLENME ODAĞIMIZIN DELİ KIZIYDI O.
VİLLA DA YEŞİM HANIM VE KOMŞUSU TARAFINDAN BÜYÜTÜLMÜŞTÜ.

ARTIK SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ. KENT KONSEYİ, HAYTAP İŞBİRLİĞİYLE YAPTIĞIMIZ BESLENME ODAKLARINDA BESLEDİĞİMİZ CANLAR, AŞAĞILIK, İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞ BİRİLERİ TARAFINDAN ZEHİRLENDİ. GİZLİCE YAPILAN BU ZEHİRLEMELERİ YAPANI ORTAYA ÇIKARMAYA ÇALIŞIYORUZ.  AYNI ŞEKİLDE CAN VERMELERİ İÇİN DUALARIMIZI ESİRGEMEYECEĞİZ. ZEHİRLEME YAPANI DA YAKALARSAK, AKÇAKOCAYI TERK ETMEDEN ONA RAHAT YOK ! HODRİ MEYDAN ! AMA BUGÜN HEMEN BULAMASAK DA ALLAHIN SOPASI YOK, ONUN İLAHİ ADALETİNE HAVALE EDİYORUZ. ALLAH, BESLENME AMACI DIŞINDA HAYVAN ÖLDÜRMEYİ YASAKLAMIŞTIR.

(MAİDE SURESİ / 4)

Ey iman edenler, siz ihramlıyken avı öldürmeyin. Sizden kim onu kasıtlı olarak (taammüden) öldürürse, cezası, hayvandan öldürdüğünün bir benzeridir. Buna da, Kabe'ye ulaşmış bir kurbanlık olarak içinizden adalet sahibi iki kişi hükmedecektir. Veya yoksulları doyurmak veya onun dengi oruç tutmak olan bir keffaret vardır. Böylelikle işlediğinin vebalini tadmış olsun. Allah geçmişte olanı bağışladı. Ama kim tekrarlarsa, Allah ondan öc alacaktır. Allah üstün ve güçlü olandır, öc sahibidir.   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder