4 Kasım 2013 Pazartesi

HİZMET BİNASI VETERİNER BEKLİYOR!

HAYTAP DÜZCE TEMSİLCİSİ NEŞE PERİHAN KULAK'IN ÇABALARIYLA YAPILAN HİZMET BİNASININ AÇILIŞI YAPILDI...
 AKÇAKOCA GEÇİCİ HAYVAN BARINAĞININ YANINA YAPILAN HİZMET BİNASI'NDA YAVRU BAKIM ÜNİTELERİ, AMELİYATHANE VE VETERİNER ODASI BULUNMAKTADIR.

Düzce Valiliği tarafından hibe edilen konteynır sökülerek barınağın yanındaki alana bırakıldı.

Konteynır çok yıprandığı için ara kalaslarla güçlendirildi.

Yavru Bakım ünitesini Neşe Hanım elleriyle hazırladı.


Hizmet binasının bitmiş hali


Neşe Perihan Kulak'ın açılış günü yaptığı konuşma

Neşe Hanım Düzce Afad Müdürü Ali Kartal'a teşekkür belgesi verirken


Neşe Hanım Diapolis Otel sahibi Bora Vural'ın katkıları nedeniyle yaptığı yağlı boya tablosunu otel müdürüne teslim ederken...

HİZMET BİNASININ YAPILMASI TEK BAŞINA BİR BAŞARI HİKAYESİDİR.
Haytap Düzce Temsilcisi Neşe Perihan Kulak, tek başına bir ordu gibi konteynırın getirilmesinden, kurulmasına ve açılışına kadar her aşamasında bizzat görev aldı. Ustaların ve sponsorların peşinden koştu. Bu işlerle uğraşırken, Temmuz ayından beri veteriner alınmayan barınağa acil durumlarda veteriner bulmaya çalıştı, tek başına kalan barınak elemanının çalışmalarını kontrol etti.
Ve sonunda hizmet binasını tamamlatmayı başardı.
Bu işte bir terslik var ama....
Üstelik eleştirilmeyi hiç sevmeyen Belediye Başkanı Fikret Albayrak'ı onore ederek kendisine teşekkür plaketi bile sundu. Neşe Hanım'ı başarılı bu çalışmasının yanı sıra başkana gösterdiği sabırdan dolayı kutluyorum.

Dipnot : Barınakla ilgili eleştirilerimden dolayı başkan hayvanseverlere yasak koymuş ve Neşe hanım bu yasak nedeniyle beni suçlamıştı. Daha sonra yasak kaldırılmasına rağmen eksikleri dile getirmemek gibi bir lüksüm olmadığından barınaktan elimi ayağımı çekmek zorunda kaldım. Şimdi barınağın içine girmeden arasıra "baskın" yapıyorum. Ve o zamanlarda barınakta Veteriner'i göremediğim gibi, eleman da ortalarda olmuyor. Ya köpek yakalamaya ya da yemek almaya gitmiş oluyor. Neşe hanım da olmasa çalışanı denetleyen yok...
Nermin Alpay
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder